PozaPK3aJesteśmy grupą ludzi, którą miłuje Pana Jezusa i naukę wynikającą z Pisma Świętego. Naszą zaś myślą przewodnią w tym, co robimy jest to, co sam Pan Jezus powiedział uczniom: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże. (Łk 18:16) Tak więc uczymy dzieci katechezy chrześcijańskiej, na podstawie Pisma Świętego, począwszy od przedszkola poprzez młodsze i starsze klasy szkoły podstawowej, spotkania dla gimnazjalistów, aż do młodzieży starszej.

Nasz punkt katechetyczny posiada wykształconych pedagogów, program nauczania oraz możliwość wystawiania ocen z religii. Można wszakże uczęszczać na nasze zajęcia bez konieczności zapisywania się i bez chęci otrzymania oceny, co polecamy szczególnie tym, którzy pragną się w tym zakresie rozwijać, a z jakichś powodów nie chcą, bądź nie mogą uczestniczyć w zajęciach religii prowadzonych w szkołach.

niebieskieOd października br. ruszył także cykl spotkań otwartych dla nastolatków z miasta, pt. „Niebieskie nastolatki” (w każdą sobotę o godzinie 12:00). Wszystkie spotkania dla dzieci i młodzieży uczą nauki chrześcijańskiej bez rysu wyznaniowego, zaś celem naszym jest ich rozmiłowanie w Piśmie Świętym oraz osobie Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.

Zapewniamy miłą atmosferę i wiele pomysłowych rozwiązań pedagogicznych, pozwalających na bezstresowe przyswajanie sobie tego, co najwartościowsze. Co roku organizujemy też akcję „Gwiazdkowa niespodzianka”, o której każdorazowo informujemy na stronie i na którą też serdecznie zapraszamy. Latem organizujemy też półkolonie, o których informacja znajdzie się na stronie.

Wszystkie zajęcia są darmowe i odbywają się przy ul. Wyzwolenia 6-8. Zainteresowani rodzice mogą brać udział we wszystkich organizowanych przez nas spotkaniach i lekcjach. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer: 604700146